• GMINNE IGRZYSKA DZIECI W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

• 23.02.2024 r. w  ZS w Turbi odbyły się eliminacje gminne Igrzysk Dzieci w piłce ręcznej. W zawodach rywalizowały reprezentacje szkół z gminy Zaleszany. Drużyna dziewcząt z kl. VI i V w składzie: Augustynek Daria, Bródka Izabela, Grabowska Wiktoria, Korga Aleksandra, Stelmach Oliwia, Szczupaj Nina, Szewc Marcelina, Bródka Magdalena, Górak Antonina, Kobylarz Nicola, Wołoszyn Natalia,Rup Aleksandra zajęła I miejsce. Drużyna chłopców z kl. VI i V w składzie: Dul Mikołaj, Flisek Filip, Gerathy Conor, Kolasiński Hubert, Nowak Gabriel, Sasak Jan, Skibiński Mateusz, Szelest Szymon, Bieniek Szymon, Gimpel Franciszek, Mazurek Marcel również wywalczyła I miejsce. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy uzyskali awans na zawody powiatowe.

Gratulujemy i życzymy powodzenia na dalszym etapie rozgrywek !!!

• WALENTYNKI 2024

• 14 lutego, zgodnie z tradycją, w naszej szkole odbyły się walentynki.

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami zorganizował pocztę walentynkową. Od samego rana szkoła tętniła "zakochanym" życiem. Uczniowie tego dnia przyszli w ubraniach koloru miłości, czyli czerwieni bądź różu. Walentynkowi "listonosze" dostarczali różnorodne walentynki, które wywoływały uśmiech na twarzach obdarowanych. Zwieńczeniem wydarzeń była zabawa w odnalezienie swojej połówki papierowego serca. Aż osiem połówek odnalazło się na szkolnych korytarzach!

A My życzymy każdemu Miłości nie tylko w tym wyjątkowym dniu, ale na co dzień:))